The Amazeing Labyrinth

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8.99 TL
  • Boyut 160 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Ravensburger Digital GmbH
Çocuğunuzun kaliteli oyunlar oynayıp zeka gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bu oyun tam da size göre.

Öğrenmeyi ve hafızayı hızlandırmak için üretilmiş olan bu oyun çocukların sevdikleri şeyleri göz önüne alarak yapılmıştır. Her çocuk oyun oynamayı sever. Bu durum çocukların yararına olacak şekilde kullanılmalıdır. Oyun çocukların en kolay öğrenme yollarından biri. Ve çocuklar oyun ile öğrendikleri bilgilere daha çok hakim olur. Böylece çocukların oyun ile öğrenebilmesi için bu eğitici oyun üretilmiştir. Çağımızın çocukları artık teknolojik aletlerle çok yakından ilgileniyor. Bu durum da göz önüne alındığında çocukların bu durumdan yararlanabilmeleri için bu eğitici oyunlar her akıllı cihazda olması gereken bir uygulama.

Çocukların oynadığı bu geliştirici oyunlar sayesinde anne ve babaların da içi rahat edecektir. Bu oyunda çocuklara bir labirent verilecek ve bu labirent içindeki topu bin bir engelden atlatarak o deliğe sokmaya çalışacaklar. Bu engelleri aşmak için çocukların el becerisine ihtiyaçları olacaktır.

Çocuğunuzun el becerisini geliştirirken kapasitelerini arttıracak bu oyun sayesinde sizin çocuğunuz da başarılı olabilir. El becerisi gibi önemli bir konuda çocuğunuza yardımcı olmak istiyorsanız siz de hemen bu oyuna sahip olmalısınız. Çocukların pek çok gelişim alanını destekleyen bu oyun onların daha bilinçli olmasını da sağlayacak. Bu mükemmel özelliklere sahip olan oyunu siz de kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Daha Fazla Göster
The Amazeing Labyrinth indir